Inwestycje w sprzedaży

INWESTYCJA KONARSKIEGO

Inwestycja KONARSKIEGO to nowoczesny budynek o kaskadowej architekturze.

W ofercie znajdują się 72 lokale mieszkalne od 40 m² do 108 m², od 2-pokojowych po przestronne 5-pokojowe apartamenty. Do każdego mieszkania przynależy balkon, loggia lub taras. W trosce o komfort mieszkańców zapewniliśmy dwie podziemne hale garażowe, garaż w przyziemiu oraz komórki lokatorskie.

zobacz więcej >>

FACEBOOK

KRONIKA BUDOWY: MAL-BUD-1

INWESTYCJA GÓRCZEWSKA 158

Kameralny budynek o kaskadowej zabudowie, z dużymi zielonymi tarasami stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce do zamieszkania w środku dzielnicy Bemowo.

W ofercie znajduje się szeroki wybór lokali mieszkalnych o metrażach od 54m ² do 106m² od 3-pokojowych po przestronne 5-pokojowe mieszkania. W trosce o komfort mieszkańców zapewniliśmy garaż podziemny oraz garaże w przyziemiu.

zobacz więcej >>

KRONIKA BUDOWY: MAL-BUD-1

APARTAMENTY W WILANOWIE

Kameralny budynek wielorodzinny przy ul. Bruzdowej 92U w Wilanowie. Posiada 3 kondygnacje naziemne i 1 podziemną. Na każdym piętrze znajdują się tylko 3 apartamenty. Apartamenty na parterze z ogródkami. Lokale od 2 do 4 pokoi w metrażach od 56 do 96 m² . Do każdego apartamentu przypisana jest komórka lokatorska i miejsce postojowe

zobacz więcej >>

FACEBOOK