•  +48 22 440-74-00
  •  sekretariat@smwola.com.pl
  •  01-466 Warszawa, Powstańców Śląskich 104 lok. 227

 

SKŁAD OSOBOWY RADY OSIEDLA GÓRCE

wybrany na kadencję w latach 2018 - 2021 przez Walne Zgromadzenie

 

           1. Ilona SAWICKA- Przewodnicząca Rady

2.  Marek WITKOWSKI - Wiceprzewodniczący Rady, Przewodniczący Komisji Technicznej

3.  Iwona MARKOWSKA - Sekretarz Rady

4.  Anita JANKOWSKA - Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej

5. Zofia RACZKOWSKA - Przewodnicząca Komisji Eksploatacji

6. Hanna ŁADA - Przewodnicząca Komisji Kultury

7.  Maria CZERWIŃSKA - Przewodnicząca Komisji ds. Członkowskich

8.  Wiesław BRZEG

9.  Bożena BARTNIK

10. Elżbieta BISCH

11.  Maciej DRABIK

12.  Iwona GAJOWIAK-KRYSTOSIAK

13. Jan JĘDRZEJEWSKI

14.  Dariusz KOCHAŃSKI

15. Małgorzata MADANOWICZ

16.  Krzysztof MICHALSKI

17.  Tomasz OMIECKI

18.  Anna SOCHA

19. Wiesław SOCHA

20. Joanna SUDCZAK

21.  Krzysztof TRACZUK

 

Dyżury Rady Osiedla GÓRCE w 2015 roku odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godz. 18.00-19.00

w Sali Konferencyjnej przy ul. Bolkowskiej 2B kl. III  kod wejściowy 199


SKŁAD OSOBOWY KOMISJI REWIZYJNEJ

 

1. Anita JANKOWSKA - Przewodnicząca

2. Joanna SUDCZAK - Sekretarz

3. Elżbieta BISCH

4. Bożena BARTNIK                             

5. Iwona GAJOWIAK-KRYSTOSIAK                      

6. Maciej DRABIK                                 

7. Dariusz KOCHAŃSKI

8. Anna SOCHA

9. Ilona SAWICKA

10. Zofia RACZKOWSKA


SKŁAD OSOBOWY KOMISJI TECHNICZNEJ 

 

1. Marek WITKOWSKI - Przewodniczący

2. Elżbieta BISCH - Sekretarz

3. Iwona MARKOWSKA

4. Krzysztof MICHALSKI                        

5. Bożena BARTNIK

6. Tomasz OMIECKI

7. Ilona SAWICKA

8. Wiesław SOCHA

9. Krzysztof TRACZUK


SKŁAD OSOBOWY KOMISJI ds. EKSPLOATACJI  

 

1. Zofia RACZKOWSKA - Pzrewodnicząca

2. Elżbieta Bisch - Sekretarz

3. Jan JĘDRZEJEWSKI        

4. Małgorzata MADANOWICZ

5. Maria CZERWIŃSKA

6. Anita JANKOWSKA


SKŁAD OSOBOWY KOMISJI KULTURY

 

1. Hanna ŁADA - Przewodnicząca

2. Iwona GAJOWIAK-KRYSTOSIAK - Sekretarz

3. Wiesław BRZEG

4. Ilona SAWICKA

5. Wiesław SOCHA

6. Anita JANKOWSKA


SKŁAD OSOBOWY KOMISJI ds. CZŁONKOWSKICH

 

1. Maria CZERWIŃSKA - Przewodnicząca

2. Iwona MARKOWSKA - Sekretarz

3. Wiesław BRZEG                                

4. Malgorzata MADANOWICZ                 

5. Hanna ŁADA

6. Zofia RACZKOWSKA