•  +48 22 440-74-00
  •  sekretariat@smwola.com.pl
  •  01-466 Warszawa, Powstańców Śląskich 104 lok. 227

Ogólny opis

W ramach I etapu rozpoczętej przez Spółdzielnię Mieszkaniową WOLA inwestycji w Lipkowie (gmina Stare Babice) wybudowanych zostanie 9 domów o powierzchniach ok. 230 m2 i ok. 250 m2. Budynki stoją na działkach ok. 1 100 m2.

Kameralne osiedle położone jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, co zapewnia mieszkańcom kontakt z pięknem natury, a jednocześnie gwarantuje łatwe i szybkie połączenie z Centrum Warszawy, do którego mamy zaledwie 17 km a 8 kilometrów do granicy Warszawy.  Dogodny dojazd zarówno na północ jaki i południe Stolicy zapewnia obwodnica S8 i S2.  W najbliższej okolicy znajdziemy wszystkie obiekty, które gwarantują mieszkańcom komfort w codziennym życiu. Sklepy lokalne, w tym sklepy ze zdrową żywnością, oraz duże sklepy sieciowe. Lipków  to miejsce przyjazne również najmłodszym, znajdują się tutaj żłobki, przedszkola, oraz liczne szkoły, zarówno te publiczne jak i prywatne.

Domy jednorodzinne zaprojektowano w technologii tradycyjnej ze ścianami zewnętrznymi trójwarstwowo murowanymi z pustaków ceramicznych i stropami żelbetowymi monolitycznymi wylewanymi. Układ funkcjonalny poszczególnych kondygnacji kształtuje się następująco: na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny połączony funkcjonalnie z kuchnią. Istnieje możliwość zamknięcia kuchni. Oprócz niezbędnych pomieszczeń takich jak WC, schowek (pralnia), pomieszczenie techniczne z kotłownią zlokalizowano na parterze również dodatkowy pokój służący domownikom jako gabinet lub pokój gościnny. Od frontu zlokalizowany jest garaż na dwa stanowiska postojowe. Poddasze zostało podzielone w prosty i ekonomiczny sposób na 4 nieduże sypialnie, łazienkę oraz tzw. sypialnię małżeńską z własną łazienką.

 

Dom jednorodzinny Typu A

 - Powierzchnia użytkowa ok. 230 m2,
 - Cena brutto -1.500.000,00 zl. (obejmująca koszt wybudowania domu oraz działki gruntu).
 

Dom jednorodzinny Typu B

 - Powierzchnia użytkowa ok. 250 m2,
 - Cena brutto -1.550.000,00 zl. (obejmująca koszt wybudowania domu oraz działki gruntu).

Opis